A Wesley-Da Capo a VI.Connector Táncfesztiválon // Veszprém, 2017.03.04.

Jive - Formáció

  • Kategória: Amatőr
    Stílus: Társastánc
    Korosztály: Gyerek
    Koreográfus neve: Rozman Ildikó
    Eredmény: Ezüst minősítés
  • Versenyzők:
    Fett Nikolett
    Kollár Karina
    Kovács Annamária
    Marozsán Amanda
    Molnár Rebeka
    Radics Emma
    Kálmán Lilla
    Páger Petra
    Tóvári Laura Emma
    Takács Alexandra
    Rózsavölgyi Alexandra

Cha-cha-cha, Duó

  • Koreográfus Neve: Rozman Ildikó
    Kategória: Amatőr
    Stílus: Társastánc
    Korosztály: Gyerek
    Eredmény: Bronz minősítés
  • Versenyzők:
    Páger Petra
    Rózsavölgyi Alexandra

Elfogadás - Formáció

  • Koreográfus Neve: Tóth Boglárka
    Kategória: Amatőr
    Stílus: Show/Látványtánc
    Korosztály: Gyerek
    Eredmény: Ezüst minősítés
  • Versenyzők:
    Füzi Boglárka Sára
    Hanol Alíz
    Balogh Anna Liza
    Farkas Blanka
    Kun-Gerendás Rebeka
    Motyovszki Kloé
    Virág Lili
    Botka Csenge
    Lázár Lilla Eszter
    Lázár Nóra Kata
    Pahocsa Kamilla Anna
    Schneider Boróka
    Srauf Hanna
    Varga Flóra Eszter
    Szücs Dóra
    Szücs Nóra
    Schneider Ármin

Holdfényben a farkasok - Formáció

  • Koreográfus Neve: Tóth Boglárka
    Kategória: Hobbi
    Stílus: Show/Látványtánc
    Korosztály: Gyerek
    Eredmény: II. helyezés
  • Versenyzők:
    Balogh Dorottya Beáta
    Baráth Máté Emanuel
    Bors Luca
    Elter Dóra
    Garda Zsófia Mária
    Horváth Lili Sára
    Kamarai Vanessza
    Németh Míra
    Plesz Orsolya
    Szabó Hanna
    Szabó Regina Ilona
    Zsigmond Gréta
    Lakatos Lotti Vanda
    Móger Jázmin Liza
    Várnai Laura
    Kiss Johanna
    Bartha Fruzsina Gertrúd
    Komáromi Izabel
    Szücs Bátor

Dance evolution - Csoport

  • Koreográfus Neve: Cziráki László
    Kategória: Amatőr
    Stílus: Társastánc
    Korosztály: Junior
    Eredmény: Ezüst minősítés
  • Versenyzők:
    Masinka Szofi
    Péterffy Adrienn Dzsenifer
    Tóth Barbara
    Szabó Leila Emese

Angyalok és Démonok - Formáció

  • Koreográfus Neve: Tóth Boglárka
    Kategória: Hobbi
    Stílus: Művészi tánc
    Korosztály: Junior
    Eredmény: II. helyezés
  • Versenyzők:
    Kiss Nóra
    Boldizsár Angelika
    Fábos Lotti
    Friedl Natalie
    Győri Virág
    Lengyel Dominika
    Szabó Lilla
    Markovics Zsófia
    Tángli Mirtill
    Ulbert Anett Alexa
    Baráth Laura Véda
    Hekkel Cintia Viktória
    Lázár Gréta Tímea
    Maczó Gerda
    Osváth Petra
    Tángli Anetta
    Villányi Vivien
    Vízhányó Dorina